PARTI MÖBLER, lampbord, blombord, stol, 1900-tal.

116050. PARTI MÖBLER, lampbord, blombord, stol, 1900-tal.

Vit, senare bemålning. Lampbord bredd 64, djup 38, höjd 57 cm. Blombord, bredd 50, djup 39, höjd 75 cm. Stol, bredd 39, djup 39, sitthöjd 45, höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 858