PUDERSTOL, Rokoko, 1700-tal.

PUDERSTOL, Rokoko, 1700-tal.
116028. PUDERSTOL, Rokoko, 1700-tal.

Bemålad.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 001