WALTER HUBER. Etsning, "Farväl Fred Å" signerad.

1159629. WALTER HUBER. Etsning, "Farväl Fred Å" signerad.

Bladmått: 35x46,5 cm.

Hanteringsveck.

Walter Huber (1933–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 35x46,5 cm.

Hanteringsveck.

Walter Huber (1933–2016)

Antal besök: 486