CARL MALMSTEN. MATSALSBORD "Ambassadör" med 3 iläggsskivor och STOLAR, 4 st, 1900-tal.

1159558. CARL MALMSTEN. MATSALSBORD "Ambassadör" med 3 iläggsskivor och STOLAR, 4 st, 1900-tal.

höjd 74 cm, längd ca 150 cm, bredd ca 100 cm.

mindre bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 870