BOLSTER, allmoge, 18/1900-tal.

115952. BOLSTER, allmoge, 18/1900-tal.

Randigt. ca 183 x 132 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randigt. ca 183 x 132 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 197