SVEN JONSON. Blyertsteckning.

SVEN JONSON. Blyertsteckning.
1159525. SVEN JONSON. Blyertsteckning.

Landskap. Signerad samt daterad Juni -39. 19x26 cm.

Mindre ytslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besök: 525