PER AUGUST SUNDBERG. Vinterlanskap med hus. olja på duk, signerad.

11594. PER AUGUST SUNDBERG. Vinterlanskap med hus. olja på duk, signerad.

58 x 78 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 78 cm.

Antal besök: 910