STOLAR, 8 stycken, "Lilla Åland", Carl Malmsten.

1159408. STOLAR, 8 stycken, "Lilla Åland", Carl Malmsten.

Bredd 43 cm. Djup 43 cm. Rygghöjd 87 cm. Ej signerade.

Kraftigt slitage med fläckar. Sitsar med ställvis sprickbildning.
1 stol med avbruten ryggpinne.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 105