HYLLSYSTEM, 3-delar, trä, Danmark, 19/2000-tal.

1158685. HYLLSYSTEM, 3-delar, trä, Danmark, 19/2000-tal.

Skåp. Bredd 78 cm. Djup 38 cm. Höjd 79 cm.
Skåpsöverdel. Bredd 78 cm. Djup 38 cm. Höjd 79 cm.
Lådsektion. Bredd 78 cm. Djup 38 cm. Höjd 79 cm.

Ytrepor och slitage. 1 lådknopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 741