Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. blomsterstilleben, olja på pannå.
115867. OKÄND KONSTNÄR. blomsterstilleben, olja på pannå.
82 x 65 cm.
ramskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
82 x 65 cm.
ramskador.
Helsingborgs Auktionskammare
537