1158558. SERVISDELAR, 66 delar, Thomas, Germany, porslin, dekor av silverkant.
innehållande:
11 kaffekoppar med fat
gräddsnipa
sockerskål
14 desserttallrikar
12 assietter
11 mattallrikar
11 djupa tallrikar
skål
såsskål
3 uppläggningsfat.
enstaka nagg förekommer, smärre slitage.