SYPUFF MED INREDE, 1950-tal.

SYPUFF MED INREDE, 1950-tal.
115847. SYPUFF MED INREDE, 1950-tal.

Höjd 40 cm. Klädsel av tyg i svart och guld.

Slitage. Lock löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Lock löst.

Antal besök: 720