FRITZ KALLENBERG STOR SKÅL BODA SIGNERAD.

1158390. FRITZ KALLENBERG STOR SKÅL BODA SIGNERAD.

Vacker grön skål formgivare Fritz Kallenberg, Signerad: Boda 480 Kallenberg. Har en höjd på 15 cm och väger hela 1,8 kilo, etsad Putti dekor.

Åldersslitage mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage mindre repor.

Antal besök: 549