CIGARRSNOPPARE, delvis silver, 1900-tal.

11583. CIGARRSNOPPARE, delvis silver, 1900-tal.

Svenska importstämplar. Längd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 681