VASER, 2 st, cloisonné, 1900-tal.

115828. VASER, 2 st, cloisonné, 1900-tal.

Höjd 16 cm.

Bruksslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Antal besök: 703