SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-talets andra hälft.

115796. SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-talets andra hälft.

Med glasskivor. Längd 78, bredd 44, höjd 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 243