MATSALSMÖBEL, 11 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

115785. MATSALSMÖBEL, 11 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord och 10 stolar, Bordets höjd 74 cm, bredd 100 cm, längd 140 cm samt 3 st iläggskivor 3 x 46 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 355