HALSBAND, ÖRHÄNGEN 1 par samt BROSCH, silver, tidigt 1900-tal.

11578. HALSBAND, ÖRHÄNGEN 1 par samt BROSCH, silver, tidigt 1900-tal.

Samtliga med infattade vita stenar.
Örhängen med importstämplar.
Halsbandets hänge stämplad 830, dess höjd ca 7 cm.
Broschen höjd ca 2,5 cm.

Bruksslitage.
Brosch med eventuell lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Örhängen med importstämplar.
Broschen höjd ca 2,5 cm.

Bruksslitage.
Brosch med eventuell lagning.

Antal besök: 1 168