ROSA EKELUND. Olja på träplanka.

1157253. ROSA EKELUND. Olja på träplanka.

Komposition med blommor och stenar. Signerad. 18x58 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 640