STILLEBEN.

STILLEBEN.
1157101. STILLEBEN.

Körsbär i skål, olja på trä, monogram och daterad. Mått: 22 x 28 cm Rammått: 45 x 39 cm.

Bra skick, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!
1157101. STILLEBEN.

Bra skick, se bilder.

Antal besök: 1 138