Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STEGSTOL, 18/1900-tal.
1156997. STEGSTOL, 18/1900-tal.
gråmålad, sitthöjd ca 44 cm.
slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
gråmålad, sitthöjd ca 44 cm.
slitage.
Göteborgs Auktionsverk
955