PARTI ÄLDRE LEKSAKER, bland annat PENNY TOY och LUFFATRÄD.

11569. PARTI ÄLDRE LEKSAKER, bland annat PENNY TOY och LUFFATRÄD.

Flygplan längd 8 cm, bil längd 7 cm, tomte höjd 9 cm.

Bil och garage med rostskador, övriga med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 149