1156875. PLLÅTLEKSAKER, 3-delar, 1900-talets andra hälft.
Lastbil. Dinky supertoys. Längd 14 cm
Lastbil Tekno. Längd 14 cm
Tåg. Längd 13 cm.
Tåg. Mindre ytslitage
Lastbil Tekno. Kraftigt slitage. Delar av flaket saknas
Lastbil. Dinky. Kraftigt slitage.