MATSERVIS, 63 delar, "Bavaria", Rosenthal.

115678. MATSERVIS, 63 delar, "Bavaria", Rosenthal.

11 assietter
24 mattallrikar
11 djupa tallrikar
10 frukosttallrikar
5 uppläggningsfat
såsnipa
karott.

Bruksslitage. Glasyrbortfall. Repor. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 assietter
24 mattallrikar
11 djupa tallrikar
10 frukosttallrikar
5 uppläggningsfat
såsnipa
karott.

Antal besök: 1 436