DAMSKRIVBORD, valnöt, 1800 tal.

115644. DAMSKRIVBORD, valnöt, 1800 tal.

Svarvade avsmalnande ben.
Längd 70 cm, höjd 76 cm, bredd 50 cm.

Bruksslitage/smärre skador i skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarvade avsmalnande ben.

Antal besök: 975