1156083. FIGURINER, 2 st, sittande Buddha, porslin, Kina 1900-tal.

Polykromt bemålade. Höjd 26 cm.

Smärre dekorslitage. En figurin med sprickor och lagningar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1156083

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 391