1156083. FIGURINER, 2 st, sittande Buddha, porslin, Kina 1900-tal.

Polykromt bemålade. Höjd 26 cm.

Smärre dekorslitage. En figurin med sprickor och lagningar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 39 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
39 EUR
Danmark
42 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
45 EUR
Åland
50 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
53 EUR
68 EUR
Schweiz
80 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
127 EUR
162 EUR
186 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
7Vitrin
Föremålsnr
1156083

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 247