SKED, silver, No 6, Evald Nielsen, Danmark, 1926.

115569. SKED, silver, No 6, Evald Nielsen, Danmark, 1926.

Hamrat skedblad. Slätt skaft. Krön med blomsterknopp. Stämplad 830 EN No 6 Anno 1926.
Längd 14 cm.

Smärre repor. Behov av puts (någon svart prick).

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm.

Antal besök: 1 401