HELGE FRANZÉN. Skärgårdsklippa. Olja på duk. Signerad H.Franzén och daterad -54.

115552. HELGE FRANZÉN. Skärgårdsklippa. Olja på duk. Signerad H.Franzén och daterad -54.

86 x 125 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

86 x 125 cm.

Antal besök: 3 631