DRINKSKEDAR, 12-stycken, nysilver.

1155291. DRINKSKEDAR, 12-stycken, nysilver.

Numrerade 1-12. Längd 21,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 337