JUSSI TAIPALEENMÄKI. LITOGRAFI, signerad och numrerad 146/285.

115523. JUSSI TAIPALEENMÄKI. LITOGRAFI, signerad och numrerad 146/285.

34x26 cm.

Jussi Taipaleenmäki (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

34x26 cm.

Antal besök: 10 065