SYBORD, mahogny, nyrokoko.

SYBORD, mahogny, nyrokoko.
115512. SYBORD, mahogny, nyrokoko.

höjd 76, bredd 60, djup 42 cm.

fanersprickor, bruksslitage samt toppdelen lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 408