DALAGRIS, bemålat trä, 1900-tal.
1154988. DALAGRIS, bemålat trä, 1900-tal.
Höjd 3,5 cm. Längd 5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 3,5 cm. Längd 5 cm.
Slitage.
344