KUPÉLYKTOR, 4 st, metall och glas, 1800/1900-tal.

115485. KUPÉLYKTOR, 4 st, metall och glas, 1800/1900-tal.

För stearinljus.
Höjd ca 25,5 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

För stearinljus.
Höjd ca 25,5 cm.

Antal besök: 1 046