BYRÅ, Indisk stil 1900-tal.

BYRÅ, Indisk stil 1900-tal.
1154717. BYRÅ, Indisk stil 1900-tal.

Höjd ca 45 cm
Bredd 79 cm
Djup 40 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm
Bredd 79 cm
Djup 40 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 011