FICKUR, troligen silver, savonett, Illinois Watch Co, 1800-talets slut.

115467. FICKUR, troligen silver, savonett, Illinois Watch Co, 1800-talets slut.

Dubbla boetter. Vit emaljerad urtavla. Svarta romerska siffror. Separat sekundvisare. Modellnummer 89020. Serienummer 506229. Ornerade boetter.

Repor. Lätt gulnad urtavla. Sprickor. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 507