12 matgafflar, längd 19 cm.
12 matknivar.
12 bordsskedar, längd 17 cm.
6 förrättsgafflar.
6 förrättsknivar.
6 moccaskedar.
9 kaffeskedar.
6 plockgafflar.
2 smörknivar.
2 såsslevar.
Tårtspade.
Plockgaffel.
Potatissked.
Sockertång.
Bruksslitage, repor.
12 matgafflar, längd 19 cm.
12 matknivar.
12 bordsskedar, längd 17 cm.
6 förrättsgafflar.
6 förrättsknivar.
6 moccaskedar.
9 kaffeskedar.
6 plockgafflar.
2 smörknivar.
2 såsslevar.
Tårtspade.
Plockgaffel.
Potatissked.
Sockertång.
Bruksslitage, repor.