BYRÅAR, 2 st, och SPEGEL, teak, 1900-talets andra hälft.

115450. BYRÅAR, 2 st, och SPEGEL, teak, 1900-talets andra hälft.

Byråarnas höjd 50 resp 75 cm, spegelns mått 99 x 41 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 611