PARTI BÖCKER, 13 st, diverse ämnen, 1700/1800-tal.

115444. PARTI BÖCKER, 13 st, diverse ämnen, 1700/1800-tal.

Diverse ämnen inkl. "Handbok wid den nu brukliga Finare Matlagningen" 1835, samt "Lärobok i navigations-vetenskapen med tillhörande nautiska, astronomiska och logaritmiska tabeller" 1864.

Slitage, fläckar, gulnad, lösa/rivna sidor, klottrade, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 245