TISSOT JUBILEUM 40/50-TAL HERRUR.

1154202. TISSOT JUBILEUM 40/50-TAL HERRUR.

Tissot Jubileum herrur 35mm utan krona ca 40/50-tal. Stretch armband i stål.

Äldre bruksskick, fungerar vid katalogisering, (ingen funktionsgaranti lämnas).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 850