SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

115407. SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

Rektangulär form. Betsat trä. Mässingslister. Raka fyrkantiga nedåt avsmalnande ben.
Längd 44-59 cm.
Bredd 33-40 cm.
Höjd 48-52 cm.

Repor. Avslag. Delvis solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44-59 cm.
Bredd 33-40 cm.
Höjd 48-52 cm.

Antal besök: 775