GUNNAR GREIBER. "Sol över Grängsjö", olja på duk, signerad.

115405. GUNNAR GREIBER. "Sol över Grängsjö", olja på duk, signerad.

Mått 41 x 41 cm.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 41 x 41 cm.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Antal besök: 1 944