SKEPPSBAROMETER, mässing, Pilot, 1900-talets andra hälft.

1153884. SKEPPSBAROMETER, mässing, Pilot, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 15 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 15 cm.

Antal besök: 510