GITARR, KARL-ERIK GUMMESSON, ETIKETTSIGNERAD.

1153805. GITARR, KARL-ERIK GUMMESSON, ETIKETTSIGNERAD.

Karl Gummesson 5/4 1968, Stockholm, längd 98 cm. Med etui.
Med CITES-intyg för detaljer av riopalisander.
Proveniens: Musikern och kulturarbetaren Thomas Wiehe.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 032