VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets senare hälft.

11537. VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets senare hälft.

Fanérad i idegran. Tvådelat. Övre del med vitrin, belysning. Nedre del med dörrar samt skrivskiva.
Längd 98, bredd 40, höjd 201 cm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, slitage.

Antal besök: 1 483