JORDGLOB, Colombus, 1930-tal.

JORDGLOB, Colombus, 1930-tal.
115362. JORDGLOB, Colombus, 1930-tal.

Höjd ca 63 cm.

Slitage, ostadig globens infästning på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 63 cm.

Antal besök: 849