SOFFBORD, Blomstermåla möbler, 1900-talets mitt.

115339. SOFFBORD, Blomstermåla möbler, 1900-talets mitt.

Mahognyfärgad.
Längd 102 cm, bredd 62 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyfärgad.
Längd 102 cm, bredd 62 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 133