JOHAN SJÖSVÄRD. Sto och föl vid vattendrag. Olja på pannå. Signerad.

115338. JOHAN SJÖSVÄRD. Sto och föl vid vattendrag. Olja på pannå. Signerad.

32 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 31 cm.

Antal besök: 1 216