METALLFÖREMÅL 7 st, mässing samt guldpläterade föremål, 1900-tal.

1153255. METALLFÖREMÅL 7 st, mässing samt guldpläterade föremål, 1900-tal.

största storlek 16 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

största storlek 16 cm

bruksslitage.

Antal besök: 416