GEORG EGMONT ÖHME. Mansporträtt, olja på pannå, signerad och daterad Dresden 1925.

11531. GEORG EGMONT ÖHME. Mansporträtt, olja på pannå, signerad och daterad Dresden 1925.

38,5 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5 x 30 cm.

Antal besök: 1 016