SLEVAR, tenn/trä, stämplade.

SLEVAR, tenn/trä, stämplade.
1153103. SLEVAR, tenn/trä, stämplade.

längd 35 cm och 40 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

ålders- och bruksslitage, benbit saknas i änden.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 35 cm och 40 cm

Antal besök: 458